Vertrouwen Woonbond in Aedes ernstig geschaad
De Verenigingsraad, het hoogste orgaan van de Nederlandse Woonbond, heeft zaterdag unaniem een motie aangenomen die de deal tussen de vereniging van woningcorpora
De Verenigingsraad, het hoogste orgaan van de Nederlandse Woonbond, heeft zaterdag unaniem een motie aangenomen die de deal tussen de vereniging van woningcorpora
Woningcorporaties staken hun verzet tegen de controversiële verhuurdersheffing. In ruil daarvoor mogen zij zich in de toekomst bezig blijven houden met commerciële activiteiten en krijgen zij via het Energieakkoord 400 miljoen om te investeren in energiebesparing.
Door een verkeerde berekening van de inflatie kan de huurstijging in 2014 wel 2% te hoog uitvallen.
Veel huurders hebben problemen met de (inkomensafhankelijke) huurverhoging die zij per 1 juli 2013 moeten gaan betalen. Problemen die te maken hebben met fouten bij de uitvoering, met (schending van) de privacy en met de betaalbaarheid van het wonen. Dit blijkt uit de ruim 2.500 meldingen die in enkele weken tijd bij het Meldpunt Huurverhoging van de Woonbond zijn binnengekomen.
De Woonbond blijft strijden tegen de inkomensafhankelijke huurverhogingen, omdat deze de privacy van huurders schenden en willekeur veroorzaken.
De Woonbond komt op voor de belangen van huurders. We staan voor betaalbare huren, goede woningen in leefbare wijken en sterke huurdersorganisaties. Wat hebben we de afgelopen jaren voor u bereikt?
SuccessenVragen over huren of problemen met je verhuurder? Woonbondleden vragen advies bij de Huurderslijn (020-551 77 55).
Een goed geïnformeerde huurder krijgt meer voor elkaar! De Woonbond heeft tientallen brochures over de rechten van huurders en huurdersorganisaties. Je bestelt ze in onze webwinkel.
webwinkel